Kto sme ?

Spoločnosť IQ Beverages s.r.o. začína svoje pôsobenia na slovenskom a českom trhu od roku 2009 pod názvom PROXA s.r.o.

 

Neskôr, najmä z dôvodu zmeny pôvodnej podnikateľskej činnosti a rozvoja nového smerovania sa po úspešnom začiatku rozhodlo vedenie spoločnosti premenovať spoločnosť na IQ Beverages s.r.o. a zvýrazniť tak primárne zameranie na oblasť nápojov a segment FMCG výrobkov.

 

V roku 2012 sa spoločnosť rozhodla pre tvorbu a výrobu vlastnej fľaše na každodenné pitie za účelom podpory pitného režimu najmä u detí a mládeže. Pod novým brandom (značkou) +IQ, ako symbolu pridanej hodnoty chytrých výrobkov začala vyvíjať a vyrábať fľaše z názvom “IQfľaša” a zároveň pridať do svojho portfólia ďalšie produkty.

 

Po roku 2014 sa spoločnosť rozhodla využiť doterajšie dobré vzťahy s odberateľmi a  rozšíriť svoju ponuku aj o výrobky pre starostlivosť o pery a pleť a zdravotnícke pomôcky.

 

Od roku 2014 sa spoločnosť pod značkou IQ Brands aktívne venuje distribúcii a predaju zdravotníckych pomôcok veľkoodberateľom a retail zákazníkom. Každý rok tento segment rozširuje o nové, kvalitné a značky z rôznych krajín. Veríme, že aj Vy využijete naše zodpovedné a kvalitné služby a stanete sa našim obchodným partnerom a spokojným zákazníkom.