Distribúcia

Sme výhradný distributor zdravotníckych pomôcok pre slovenský a český trh. Zároveň sme výrobcom vlastnej značky unikátnych dizajnových fľašiek pre deti IQBottles. V spolupráci s partnerskými spoločnosťami zabezpečujeme distribúciu nášho sortimentu aj do iných európskych krajín.

Logistika

Dovoz a rozvoz tovaru zabezpečujeme na základe množstva a veľkosti buď vlastným vozovým parkom, alebo v spoluapráci s prepravnými spoločnosťami na základe dlhodobých dobrých obchodných vzťahov. Tak vieme zaručiť spoľahlivú a najmä rýchlu a presnú logistiku pre našich zákazníkov.  Naše produkty distriubujeme do krajín ako Česká republika, Poľsko, Švajčiarsko, Grécko, Saudská Arábia, Čína, a pod.

Výroba

Sme výrobca vlastných produktov tzv. chytrých produktov pod značkou “+IQ”, ktoré sa vyrábajú a kompletizujú na Slovensku. Zároveň sú niektoré ich časti, resp. prvky vyrobené v Rakúsku a v Čechách. Veľký dôraz kladieme na kvalitné spracovanie a na použitie tých najkvalitnejších materiálov. Celý proces výroby prebieha pod kvalifikovaným odborným dohľadom pracovníkov u nášich obchodných partnerov. V prípade záujmu sme rovnako schopní dodať našim klientom produkty vyrobené pod ich značkou s ich vlastným obalom

Návrh produktov

Najmä z dôvodu dlhoročných skúseností s výrobou si môžeme dovoliť implementovať tieto skúsenosti aj do výroby produktov na zakázku. Náš tím odborníkov je schopní odporučiť, navrhnúť, otestovať a vyrobiť produkty z našej ponuky, ako napríklad - sirupové koncentráty v 54ml balení, balzamy na pery podľa vlastného výberu, alebo fľaše na vodu na každodenné použitie z vlastným logom a obalom v individuálnych prevedeniach.

Prieskum trhu

Pri výbere nových produktov sa naša spoločnosť riadi vlastným prieskumom domáceho a zahraničného trhu. Jedným z hlavných kritérií je zohľadniť nie len atraktívnosť výrobku, ale aj jeho udržateľnosť, výnosnoť a návratnosť vloženú do neskorších inovácií. Postupujeme vždy rozvážne a systematicky najmä pri produktoch s menšou dobou trvanlivosti. Prihliadame na nové trendy a sledujeme reakcie zákazníkov na dané produkty, najmä  na ich využiteľnosť a atraktivitu. Pred uvedením výrobku na trhu uskutočňujeme testovanie produktov v radoch blogerov a vlogerov zameraných na testovanie konkrétnych produktov z danej oblasti.